On-line podzim

3.11.2020
Život v IJV

Letos se studenti učili a zase učí odevšad. 

Učitelé, lektoři se museli vzdát pohodlí klasické třídy, učebny, kde mají vše, co potřebují, a přitom museli a musí nadále zajišťovat, že studenti nepoleví ve studiu, ať už jsou kdekoli.

ONLINE_LEARNING

Tak jako učitelé se museli přizpůsobit distanční výuce, i my jsme museli přizpůsobit nastalé situaci a aktualizovat nejen naše produkty, ale i naše zaběhnuté standardy.

Rychle jsme přehodili všechny naše kurzy on-line, rychle jsme připravili sekci on-line výuky na našem webu, rychle jsme se rozdělili na týmy, abychom se vzájemně nepotkávali a zabránili případnému padnutí celé školy. Na druhou vlnu jsme byli a stále jsme perfektně připraveni

Jedeme tak, jak obvykle, všichni se pravidelně potkáváme jenom na obrazovce a máme radost, že i v době pandemie začínají třeba kurzy portugalštiny pro studenta z Plzně. Pandemie, tedy spíš on-line svět nám ukázal, že jsme na dosah. Že se všichni dokážeme velmi rychle adaptovat a vzájemně se podporovat. Že tu jsme pro vás. A že se ještě víc těšíme, až se vrátíme a budeme si moct zase pořádně užít naše krásné kanceláře a učebny. Už brzy. Jsme optimisté. 

Autor
článku

IJV

Mohlo by se hodit...