Individuální kurzy - jak probíhají?

23.3.2021
Jazykové vzdělávání

Pokud hledáte něco, co vám pomůže v rychlém zlepšení v cizím jazyce a ještě k tomu vás to bude bavit, máme pro vás dobrou zprávu. Jste na správném místě. :)

Nabízíme individuální kurzy šité na míru a splníme tak vaše různorodá přání. Přejete si konverzovat s rodilým mluvčím nebo potřebujete zapracovat především na gramatice? Zajímá vás například kultura nebo se z pracovních důvodů potřebujete zaměřit třeba na obchodní slovní zásobu? Chtěli byste se naučit neobvyklý jazyk ke kterému nemůžete sehnat lektora? Nic z toho pro nás není problém a rádi vám k vašim cílům pomůžeme!

Na začátku všeho vyslechneme vaše konkrétní představy, podle kterých pro vás kurz připravíme. Intenzita a náplň kurzu záleží čistě na vás. Domluvíme vám lektora, který se pro vaše potřeby bude perfektně hodit a domluvíme se na první hodině. Jsme schopni pro vás kurz zařídit do pár dní, takže nemusíte na nic dlouho čekat.

První hodina je tzv. ukázková. Seznámíte se s lektorem a domluvíte se na to, jakým směrem by se váš kurz měl ubírat. Pokud si po první hodině své rozhodnutí rozmyslíte, tato hodina se vám nebude počítat. Jsme si ale jisti, že se vaše očekávání setká s realitou a kurz tak může začít. :)

Průbeh lekcí záleží čistě na vaší domluvě s lektorem a způsob výuky či probíraná témata tak můžete během svého kurzu měnit. Jednodušší už to být nemůže! 

Máte zájem o svůj vlastní kurz? Stačí nám poslat e-mail nebo odeslat poptávku přes naše webové stránky a my už se o vše postaráme.

Těšíme se na vás. :)

 

 

 

Autor
článku

Michaela Týblová

Mohlo by se hodit...