Máte chuť na ukázkovou hodinu?

5.5.2017
Jazykové vzdělávání

Rádi byste se začali učit nový jazyk, nebo si jen trochu osvěžili angličtinu, ale stále si nejste jistí, jestli je jazykový kurz v IJV to pravé? Napadají Vás ohledně skupinových kurzů nejrůznější dotazy, ale nechcete je vypisovat v e-mailu? Chtěli byste se přesvědčit, že nekupujete zajíce v pytli a že Vaše investice do vzdělání nepřijde v niveč? Přijďte se podívat na naši ukázkovou hodinu!

trial lesson

Ukázkové hodiny jsme se rozhodli nabízet, protože věříme v práci našich lektorů a zároveň víme, že dát peníze do něčeho, o čem člověk nemá příliš jasnou představu, nemusí být úplně jednoduché. Proto jsme v průběhu května naplánovali ukázkové hodiny jazyků, které se v IJV běžně vyučují, tedy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny, japonštiny a také češtiny pro cizince.

V rámci ukázkových hodin si jednak vyzkoušíte 45 minutovou výuku s našimi zkušenými lektory a dále budete mít možnost se ptát. Lektoři budou po skončení výuky připraveni Vám pomoci s určením jazykové úrovně a my si s Vámi rádi sedneme a poradíme Vám s výběrem konkrétního kurzu. Můžete se ptát na cokoliv, co Vás napadne. Další výhodou je to, že se podíváte, jak to u nás vypadá, jak se k nám dostanete, zkrátka si vše můžete zkusit nanečisto a zdarma.

Přijďte, ať si můžete vyzkoušet, že to za to stojí! :-)

Autor
článku

IJV

Mohlo by se hodit...