Čínské léto v Praze

18.4.2014
Jazykové vzdělávání

Letní škola je výbornou příležitostí pro ty, kteří mají prázdniny a chtějí se začít učit cizí jazyk, nebo se chtějí v nějakém jazyce zlepšit. O letních prázdninách je navíc výborná příležitost jazyky v praxi vyzkoušet! Vy, kteří rádi cestujete a chystáte se do zahraničí, stačí jeden měsíc aktivního studia a v jazyce se výrazně zlepšíte. Uvidíte, že se vám získané vědomosti v cizině budou hodit!

Co od takového intenzivního kurzu očekávat?

Rozhodně musí být efektivní a musí vás bavit. V IJV nabízíme letní školu v šesti jazycích, a to: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a čínštině.

Často se studenti ptají, zda je pro ně vhodná jazyková úroveň. Kurz nabízíme pouze jeden, ale poté vás rozdělíme do jednotlivých úrovní. Ke zjištění jazykové úrovně postačí vyplnění on-line testu na www.ijv.cz. Každá jazyková škola má samozřejmě jiný on-line test, proto požadujeme, aby si studenti vypracovali náš on-line test

Ptáte se, kdo vás bude vyučovat?

Mohou to být čeští i zahraniční lektoři, a to v závislosti na jazykové úrovni, kterou budete navštěvovat. V IJV obecně platí pravidlo, že úrovně začátečníci a mírně pokročilí vyučují čeští lektoři, a od úrovně středně pokročilí vyučují zahraniční lektoři. 

Letní škola v IJV má také spoustu jiných výhod!

Sídlo jazykové školy je přímo v centru Prahy v Paláci Lucerna na Václavském náměstí. V kurzu rozhodně nejste sám nebo sama, ale poznáte se tam se spoustou nových lidí, které spojuje stejný zájem – cizí jazyk.  Letní škola probíhá v příznivých dopoledních hodinách, takže odpoledne v létě ještě stihnete příjemné koupání či jiné aktivity.

Jako jediná jazyková škola v Praze nabízíme Letní školu čínštiny, měsíční intenzivní kurz, ve kterém se naučíte základy čínštiny. Pokud tedy již delší dobu uvažujete o tom, že se začnete učit čínsky, pak máte nyní jedinečnou příležitost!

Zapište se tedy již nyní, určitě nebudete litovat…

 

Autor
článku

Iveta Pospíšilová
Iveta Pospíšilová
Iveta je vždy ochotná řešit jakákoliv přání našich zákazníků, a z ničeho nemá větší radost, než ze spokojených studentů a z podařeného projektu. Její zodpovědný a nadšený přístup je zárukou pro naše zákazníky, kteří se vždy mohou spolehnout na to, že kurzy pod jejím vedením klapnou.

Mohlo by se hodit...