Čínské léto v Praze

18.4.2014
Jazykové vzdělávání

Cítíte již léto ve vzduchu a přemýšlíte o letní dovolené, nebo nějaké letní aktivitě? Určitě jsou mezi vámi ti, kteří by rádi léto využili netradičně, například studiem cizího jazyka.  Využijte nabídku  IJV a prožijte s námi aktivní léto v Praze! Pod pojmem aktivní léto v Praze si každý samozřejmě představí něco jiného, ale jednou z možností v Praze může být i návštěva letní školy v IJV!

Chinese

 

Letní škola je výbornou příležitostí pro ty, kteří mají prázdniny a chtějí se začít učit cizí jazyk, nebo se chtějí v nějakém jazyce zlepšit. O letních prázdninách je navíc výborná příležitost jazyky v praxi vyzkoušet! Vy, kteří rádi cestujete a chystáte se do zahraničí, stačí jeden měsíc aktivního studia a v jazyce se výrazně zlepšíte. Uvidíte, že se vám získané vědomosti v cizině budou hodit!

Co od takového intenzivního kurzu očekávat?

Rozhodně musí být efektivní a musí vás bavit. V IJV nabízíme letní školu v šesti jazycích, a to: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, ruštině a čínštině.

Často se studenti ptají, zda je pro ně vhodná jazyková úroveň. Kurz nabízíme pouze jeden, ale poté vás rozdělíme do jednotlivých úrovní. Ke zjištění jazykové úrovně postačí vyplnění on-line testu na www.ijv.cz. Každá jazyková škola má samozřejmě jiný on-line test, proto požadujeme, aby si studenti vypracovali náš on-line test

Ptáte se, kdo vás bude vyučovat?

Mohou to být čeští i zahraniční lektoři, a to v závislosti na jazykové úrovni, kterou budete navštěvovat. V IJV obecně platí pravidlo, že úrovně začátečníci a mírně pokročilí vyučují čeští lektoři, a od úrovně středně pokročilí vyučují zahraniční lektoři. 

Letní škola v IJV má také spoustu jiných výhod!

Sídlo jazykové školy je přímo v centru Prahy v Paláci Lucerna na Václavském náměstí. V kurzu rozhodně nejste sám nebo sama, ale poznáte se tam se spoustou nových lidí, které spojuje stejný zájem – cizí jazyk.  Letní škola probíhá v příznivých dopoledních hodinách, takže odpoledne v létě ještě stihnete příjemné koupání či jiné aktivity.

Jako jediná jazyková škola v Praze nabízíme Letní školu čínštiny, měsíční intenzivní kurz, ve kterém se naučíte základy čínštiny. Pokud tedy již delší dobu uvažujete o tom, že se začnete učit čínsky, pak máte nyní jedinečnou příležitost!

Zapište se tedy již nyní, určitě nebudete litovat…

 

Autor
článku

IJV

Mohlo by se hodit...