Což takhle dát si … knížku?

5.2.2015
Jazykové vzdělávání

Proč číst zjednodušenou četbu?

Čtení článků v učebnicích je nezbytné pro pochopení cizího jazyka, ale čtení pro potěšení je nezbytné pro radost z jazyka. Zužitkujte hodiny strávené v jazykových kurzech a splňte si jasný a konkrétní cíl. Rozšíříte si slovní zásobu, upevníte gramatické struktury a naučíte se pracovat s textem v cizím jazyce. A co víc! Můžete se o své dojmy z knížky podělit s dalšími knihomoly a o všem si popovídat. Samozřejmě v angličtině. 

Ptáte se, jak na to? 

Jednoduše. Přidejte se k milovníkům knih v IJV a přihlaste se do knižního klubu. Máme pro vás připravené zajímavé tituly rozdělené podle úrovní, takže se nemusíte bát, že čtení bude „příliš náročné“. Kurzy probíhají v krásných prostorách knihkupectví GLOBE a vedou je zkušení lektoři. Pobaví se s vámi o knížce, ale také vás zasvětí do tajů kolem příběhu, zaměří se na praktické využití nově nabytých slovíček a zodpoví všechny vaše dotazy ohledně použití různých struktur a slovních spojení v textu. 

Jaké výhody vám BOOK CLUB přinese? 

1. Využijete angličtinu v praxi – další praktický důvod, proč se učit cizí jazyk. Nejenom kvůli cestování a letním dovoleným. Nový cíl - přečíst si svého oblíbeného autora v originále. 

2. Naučíte se spoustu nového – kromě nových slovíček a slovních spojení si také osvojíte techniky čtení a dozvíte se jak na čtení v cizím jazyce.

3. Zažijete „učení jinak“ – nebudete číst proto, že musíte, ale proto, že chcete a přináší vám to radost.  A navíc se na každé stránce naučíte něco nové! 

4. Užijete si nestárnoucí klasiku – čteme rádi a všechno. Od Hamleta přes Velkého Gatsbyho až po současnou literaturu.

5. V krátkém časovém úseku zažijete velký pokrok a dosažení cíle – přečtete si celou knížku v průběhu pár měsíců (a pak se můžete pustit do další!)

6. Obohatíte svou knihovnu – pro knihomoly snad největší radost. Co je víc než vůně nové knížky?

 

V neposlední řadě také potkáte další knižní nadšence a uděláte další krůček k začlenění angličtiny do každodenního života ne proto, že musíte, ale proto, že vás to jednoduše baví! 

Pokud se chcete s námi přenést do světa záhad, romantiky či napětí, rádi vás přivítáme v našem BOOK CLUB-u. 

 

Pro více informací nás navštivte v IJV anebo přímo kontaktujte na info@ijv.cz , či tel. 296 325 328.

Těšíme se na Vás. 

Obecná angličtina

když hledáte od všeho trochu
5 termínů
od 4 990,-

Autor
článku

Katarína Zambojová

Mohlo by se hodit...