Pár tipů jak naložit s volným časem o prázdninách!

9.7.2013
Jazykové vzdělávání

Jedete na dovolenou do exotické země a chcete získat základy jazyka? V IJV můžete začít třeba i s čínštinou!

Celoprázdninové jazykové kurzy za 1990 Kč jsou v naší jazykové škole zcela standardní. Nevíte, jaký kurz si z naší bohaté nabídky vybrat?  Dám vám skvělý tip - Němčinu pro falešné začátečníky! Tento kurz je určen těm, kteří se kdysi dávno učili německy, ale pak se jí delší dobu nevěnovali a nyní by si němčinu zase rádi osvěžili!

Toužíte po tom, naučit se třeba francouzsky, ale nevíte, zda vás ten jazyk bude vůbec bavit a zda bude ve vašich silách se tomuto jazyku věnovat? Pak máme pro vás kurz Francouzštiny pro úplné začátečníky za 1990 Kč. Po 20 vyučovacích hodinách zjistíte, zda vás tento jazyk nadchnul, či nikoliv. Zkrátka a dobře, někdy je lepší začít s málem a následně se rozhodnout, zda se jazyku chcete opravdu věnovat. Nehrozí vám, že se upíšete na celý rok a po pár měsících zjistíte, že vás to vlastně ani nebaví, nemáte na výuku čas a vaše nadšení opadlo. Stejně tak si můžete vyzkoušet i jiné jazyky, jako třeba španělštinu, italštinu nebo ruštinu.

Stálicí v naší nabídce jsou samozřejmě kurzy angličtiny – od úplných začátečníků až pro pokročilé.

Pokud vás lákají trochu nové zážitky, nabízíme vám přes léto i exotické jazyky jako je portugalština, nizozemština, japonština a čínština.

Chcete se jazyku přes léto věnovat naplno?

Máme pro vás měsíční intenzivní kurzy Letní školy! Jazyku se věnujete po celý měsíc, 4 vyučovací hodiny každý den, v dopoledních časech. Skvělá příležitost i pro nezaměstnané, pro studenty vysokých či středních škol a zkrátka pro ty, kteří se chtějí jazyku opravdu intenzivně věnovat. Pro veliký úspěch letní školy angličtiny z léta 2012, letos otvíráme i letní školu němčiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny.

Nezahálejte tedy o prázdninách a aktivně odpočívejte! Využijte volný čas ke vzdělávání a určitě nebudete litovat:-)

Autor
článku

Iveta Pospíšilová
Iveta Pospíšilová
Iveta je vždy ochotná řešit jakákoliv přání našich zákazníků, a z ničeho nemá větší radost, než ze spokojených studentů a z podařeného projektu. Její zodpovědný a nadšený přístup je zárukou pro naše zákazníky, kteří se vždy mohou spolehnout na to, že kurzy pod jejím vedením klapnou.

Mohlo by se hodit...