Pomaturitní studium. Na co se těšit v roce 2014/2015?

15.5.2014
Pomaturitní studium

Asi jsem mírně pokročilý

Standardně v IJV otevíráme čtyři jazykové úrovně - úplné začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a vyšší středně pokročilé. Nemusíte mít strach, i když jste se angličtinu nikdy neučili, u nás s ní můžete začít. Před začátkem kurzu na vás čekají rozřazovací testy, které bezpečně určí, co už z angličtiny umíte, a které nám pomohou vybrat pro vás nejvhodnější kurz tak, abyste se toho co nejvíce naučili.

Co všechno se naučím?

Studium je koncipované tak, abyste se v průběhu celého roku posunuli o dvě jazykové úrovně! Např. Z úplných začátečníků se po roce stanou mírně pokročilí studenti. Výuka je sama o sobě hodně intenzivní a na vše je v hodinách samozřejmě dostatek času tak, abyste si z každé hodiny co nejvíce odnesli. U nás neproberete jen jednu učebnici za celý rok. Čeká na vás minimálně sedm moderních výukových materiálů a jejich obsah se na konci roku promění v obrovské množství vašich znalostí, které si od nás odnesete.

Aby mě v práci nebo na univerzitě chtěli

Abyste rok studia u nás pořádně zúročili, každý kurz směřujeme k přípravě na mezinárodní zkoušku PET (Cambridge English: Preliminary), FCE (Camridge English: First), CAE (Cambridge English: Advanced). V životopise nebo při přijímačkách na vysokou školu vám mezinárodně uznávaný certifikát zajisté pootevře dveře. Navíc, od roku 2015 se mění formát zkoušky FCE a CAE. My o změnách víme a připravíme vás na jejich úspěšné zvládnutí.

Proč se New Yorku říká město, které nikdy nespí?

Při hodinách se nebudete biflovat slovíčka a gramatiku aniž byste věděli, k čemu vám jsou. Mimo obecného jazyka a přípravy ke zkoušce máte možnost stát se součástí různých projektů. A tak si společně s lektory přichystáte vlastní životopis v angličtině, ztratíte ostych při prezentaci vedené v angličtině, naučíte se rozumět druhému na telefonu i mu odpovědět. V hodinách se samozřejmě dozvíte i něco více o historii, literatuře a zvycích anglicky mluvících zemí, ale čeká na vás samozřejmě mnohem více!

S rodilým mluvčím každý den

Ano, s rodilými mluvčími se opravdu budete potkávat každý den. Naučíte se angličtinu, které každý porozumí. Nečekají na vás pouze fráze z knížek, ale živý jazyk, kterým se domluvíte opravdu kdekoli na světě. Nejen, že vás rodilý mluvčí vytrénuje k tomu, abyste mu rozuměli, ale naučí vás slovíčka a fráze, které z učebnic jen tak nepochytíte.

A jaké jsou další výhody, které na vás v IJV čekají?

- status studenta

- zvýhodněné kurzovné na doplňkový jazyk dle vlastního výběru

- dvě zkoušky (PET, FCE, CAE) nanečisto zdarma, konzultace výsledků

- certifikát o absolvování kurzu

- mezinárodně uznávaný certifikát o úspěšném složení jedné ze zkoušek

- kvalifikovaní lektoři s dlouholetou zkušeností s pomaturitním studiem

- online podpora a výukové aplikace k vybraným učebnicím zdarma

- konverzační hodiny (možnost poznat v hodinách i jiné lektory)

- video hodiny

- návštěva zoo, kavárny, kina apod.

 

U nás je výuka opravdová! Nahlédněte do fotogalerie a komentářů studentů z minulých let.

 

Máte jakékoli další otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi byste se k nám přišli podívat? Těšíme se na vás na dni otevřených dveří nebo kdykoli jindy!

Autor
článku

Lucie Potužáková
Lucie Potužáková
Lucka předává své několikaleté zkušenosti s výukou našim lektorům a každý den tráví zlepšováním metodických přístupů v IJV a hledáním cest jak ještě lépe učit cizí jazyk

Mohlo by se hodit...