Rok 2022 v IJV

6.1.2022
Život v IJV

Máme tu nový rok, 2022. Všichni určitě doufáme, že bude tento rok dobrý, úspěšný a naplněný štěstím a samými skvělými zážitky. My v IJV se na nový rok vždy těšíme, protože pro nás znamená další výzvy a možnosti, jak pomáhat lidem splnit si jejich sny a výzvy týkající se cizích jazyků.

Co nás tedy v roce 2022 v IJV čeká? 

Začínáme s mnoha novými firemními projekty, které nás velmi těší. Jak my, tak lektoři jsme rádi za důvěru, kterou v nás firmy vkládají a těší nás, že můžeme být součástí jazykového vzdělávání větších i menších firem v rámci České republiky. V roce 2022 budeme tedy s radostí pokračovat v již rozjetých firemních projektech a těšíme se na zahájení všech nových.

Dále se moc těšíme na všechny nové klienty, které se rozhodnou věnovat si nějaký ten čas týdně a zdokonalit se v nějakém cizím jazyce v rámci individuálních lekcí. Moc rádi budeme i v novém roce zařizovat individuální kurzy jak těch běžnějších jazyků, jako je například angličtina, němčina, španělština či ruština, tak i těch trochu méně běžných, jako je třeba norština či maďarština. Ani v tomto roce není problém přizpůsobit formu výuky preferencím našich klientů. S online výukou máme bohaté zkušenosti a zároveň věříme, že nám bude situace přát a ti, kdo chtějí, budou po celý rok moci využívat našich učeben v centru Prahy.

V březnu nás čeká zahájení nového semestru skupinových kurzů, v létě se potom budeme těšit na ty, kteří se rozhodnou využít volnějšího rozvrhu a připojí se do našich letních kurzů. I letos plánujeme nabízet v létě kurzy základů minoritních jazyků, které jsou velmi oblíbené. Bude tedy možné naučit se základy třeba arabštiny, polštiny, nebo nizozemštiny. V říjnu nás potom čeká zahájení podzimních kurzů. Velkou novinkou roku 2022 v rámci skupinových kurzů (ale nejen těch!) je korejština. Rozhodli jsme se přidat do našeho portfolia vyučovaných jazyků novinku a bude tak možné se v IJV učit korejsky. Jsme za to moc rádi a těšíme se na všechny studenty korejštiny.

No a v září nám také začne další ročník pomaturitního studia, které je velmi oblíbené především u čerstvých maturantů, kteří si chtějí před nástupem na VŠ zdokonalit angličtinu a rok se věnovat jejímu intenzivnímu studiu. Každý rok ale mezi studenty pomaturitního studia přivítáme i lidi, kteří už třeba pracují, ale intenzivní kurz angličtiny (5x týdně dopoledne) je pro ně skvělou volbou. Nebo třeba maminky na mateřské. Už teď se moc těšíme na všechny, kteří se rozhodnou udělat během jednoho školního roku v angličtině obrovský posun.

Čeká nás toho v roce 2022 hodně a my se na vše moc těšíme. Budeme rádi, když budete součástí tohoto roku v IJV! Jsme Vám k dispozici v průběhu celého pracovního týdne, tak se nám neváhejte ozvat v případě, že jste se v rámci novoročních předsevzetí rozhodli naučit se nový jazyk, nebo se zdokonalit v takovém, který již na nějaké úrovni ovládáte. A samozřejmě se těšíme na spolupráci se všemi našimi stávajícími klienty.

Za IJV Vám tedy přeji šťastný a úspěšný rok 2022, který si užijte hlavně ve zdraví.

 

Autor
článku

Veronika Brossi

Mohlo by se hodit...