Všechno, co jste chtěli vědět o skupinových kurzech, ale báli jste se zeptat

4.9.2017
Jazykové vzdělávání

Už jste někdy přemýšleli, že se přihlásíte do skupinového kurzu, ale nevěděli jste, co přesně obnáší, co Vás čeká a jaké jsou jeho výhody? Rády bychom Vám tímto článkem skupinové kurzy přiblížily, a zodpověděly tak Vaše možné otázky.

company

Kdy kurzy probíhají?

Skupinové kurzy probíhají ve dvou semestrech, na podzim a na jaře. Nabízíme také kurzy v létě, které jsou však brané jako opakování znalostí dané úrovně.
První semestr probíhá většinou od poloviny října do konce ledna. Druhý semestr začíná koncem února a končí na přelomu května a června. Mezi jednotlivými semestry je tedy přibližně 2 týdenní pauza.

Jaká je intenzita kurzů? V jakém čase se konají? 

Většina skupinových kurzů probíhá 1x90 minut týdně, některé 2x90 minut týdně. Nejběžnější a Vámi nejoblíbenější časy jsou: 16:00-17:30, 17:35-19:05, 19:10-20:40.
Kurzy však také nabízíme v cenově zvýhodněných časech: 7:00-8:30, 13:00-14:30, 14:30-16:00.

Mám v rámci skupinových kurzů nárok na nějaké slevy? 

Všichni držitelé průkazu ISIC mají nárok na slevu 10%. Naši stávající studenti mají pokaždé na kurzovném slevu 5%, a to i v případě, že od posledního kurzu uběhl už nějaký ten pátek J

Jaké materiály se v kurzech používají? 

V semestrálních kurzech obecného jazyka se používají klasické učebnice. V kurzech angličtiny používáme English File, pro němčinu Menschen, pro francouzštinu Alter Ego+, pro španělštinu Embarque, pro italštinu Nuovo Progetto Italiano a pro ruštinu učebnici Raduga. V letních kurzech používáme naše vlastní materiály, které vytváří naši lektoři ve spolupráci s metodičkou.

Jak dlouhé jsou jednotlivé lekce? 

Lekce skupinových kurzů trvají 90 minut, pokud není uvedeno jinak (například některé specializované kurzy mají jen 60 minut). Skládají se ze dvou vyučovacích hodin (1 vyučovací hodina má 45 minut).

Jaké druhy skupinových kurzů nabízíte? 

V nabídce máme širokou škálu skupinových kurzů. Můžete k nám chodit na obecný jazyk, konverzaci, v angličtině a němčině nabízíme také kurzy pro věkovou skupinu 50+, pro školáky, a v nabídce zde máme také specializované kurzy se zaměřením na právnický či obchodní jazyk a také kurzy specializované na oblast medicíny.

Kolik skupinový kurz stojí? 

Cena skupinových kurzů se odvíjí od času jejich konání, ale klasický kurz, který obsahuje 30 vyučovacích hodin a koná se v oblíbených časech, stojí 2990,- Kč.

Skupinové kurzy jsou tedy vhodné úplně pro každého. Hodí se pro ty, kdo se chtějí naučit nový jazyk, ale také pro ty, kdo si chtějí svou jazykovou úroveň pouze procvičovat. Svou nezaměnitelnou roli hraje také fakt, že ve větších skupinkách je samozřejmě větší zábava J
Rezervace skupinových kurzů jsou právě teď v plném proudu, tak nepropásněte možnost se do nějakého zapsat! Budeme se na Vás těšit a rádi budeme Vaším průvodcem ve světě jazykových kurzů J

Autor
článku

IJV

Mohlo by se hodit...